İkitelli Kurye

İkitelli Kurye


İkitelli Kurye

 İkitelli kurye  Motorlu Kurye şirketi olarak, kurumsal ve bireysel İkitelli merkezli müşterilerinin hizmetindedir.
İkitelli, Fatih Sultan Mehmet köprpsünden geçip ilk tem çıkışında bulunan mahalle İstanbul'un Anadolu yakasındaki Maslak konumundadır. Son yıllarda burası da bir nevi plaza merkezi olmuştur. 
Sizler İkitelli'ta Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi 0216 442 12 41 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kadikoykurye7.com adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.
İkitelli kurye olarak İkitelli'ta yerleşik bulunan esnafın kurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktayız.. Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda İkitelli Kurye ye 0216 442 12 41 numaralı telefondan  ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal kurye ya da acil kurye olarak gelen motorlu kurye gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.
Evrak dağıtımının kurye sektöründe kuryepera kurye İkitelli kurye ile bireysel ve kurumsal müşterilerine, hizmetlerini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.
Yoğun bir kurye ihtiyacı bulunan İkitelli'ta İkitelli kurye aşağıdaki kurye hizmetlerini vermektedir.

İkitelli Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Yaya Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye gece Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Acil İlaç Hizmeti
İkitelli Kurye Ucuz Kurye Hizmeti