Yedpa Kurye

Yedpa Kurye


Yedpa Kurye

 Yedpa kurye  Motorlu Kurye şirketi olarak, kurumsal ve bireysel Yedpa merkezli müşterilerinin hizmetindedir.
Yedpa, Fatih Sultan Mehmet köprpsünden geçip ilk tem çıkışında bulunan mahalle İstanbul'un Anadolu yakasındaki Maslak konumundadır. Son yıllarda burası da bir nevi plaza merkezi olmuştur. 
Sizler Yedpa'ta Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi  0212 617 7060 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kadikoykurye7.com adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.
Yedpa kurye olarak Yedpa'ta yerleşik bulunan esnafın kurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktayız.. Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda Yedpa Kurye ye 0212 617 7060 numaralı telefondan  ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal kurye ya da acil kurye olarak gelen motorlu kurye gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.
Evrak dağıtımının kurye sektöründe kuryepera kurye Yedpa kurye ile bireysel ve kurumsal müşterilerine, hizmetlerini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.
Yoğun bir kurye ihtiyacı bulunan Yedpa'ta Yedpa kurye aşağıdaki kurye hizmetlerini vermektedir.

Yedpa Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye gece Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil İlaç Hizmeti
Yedpa Kurye Ucuz Kurye Hizmeti