Ataşehir kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Moto Kurye
Ataşehir ve İstanbul'un 7/24 her semtindeyiz..


Ataşehir Kurye olarak bizler bireysel ve kurumsal müşterilerimizin acil veya gün içi her çeşit toplu ya da tekil gönderilerinin gönderilmesi veya herhangi bir adresten aldırılması ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi,teklif gönderimi v.b. iletilmesi gereken yazışmaların ve her türlü iletileri motorlu kuryelerimizle bir kaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.
Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Ataşehir'de kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.
Ataşehir'de kurye hizmetine için ihtiyaç duyduğunuz her anda (0216) 442 12 41 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Ataşehir Kurye uzun yıllardır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermektedir. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30-40 dakika içerisinde tarafımızdan teslim alınacaktır.
İletişim sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Ücret ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. Kurye Ataşehir ....